V březnu lze v rámci promoakce sledovat několik zajímavých programů - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

Satelitní, kabeloví a IPTV operátoři se pravidelně předhánějí v různých promonabídkách, které divákovi umožňují sledovat programy po určitou dobu v nejnižších balíčcích. Nově se k tomuto kroku odhodlala satelitní a internetová televize Skylink. Ta v únoru zpřístupnila tři sportovní stanice, jeden filmový a seriálový program a lifestylový program. Vše v základní nabídce. Znamená to, že ke sledování stačí mít aktivní satelitní kartu Skylink nebo aktivní internetovou službu Skylink Live TV se zaplaceným servisním poplatkem.

Díky tomu můžete v březnu sledovat programy Arena Sport 1, Sport1 HD, Sport2 HD, Epic Drama HD a TLC. K tomu všemu se ještě přidává zajímavý promokanál Skylink 7. Ten kombinuje pořady dalších placených stanic z vyšších nabídek Skylinku. Některé z těchto programů jsou dostupné i přes internet. Můžete si je vyzkoušet i pokud nemáte momentálně k dispozici satelitní zařízení.