Satelitní TV - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vypnutí DVB-T: na co se připravit? (více informací).

Satelitní televize

Nejlepší obraz, výborná dostupnost

Satelitní televize

Satelitní televize je nejlepší volbou pro ty diváky, kdo preferují nejvyšší možnou obrazovou kvalitu, ale nemají k dispozici dostatečně silné internetové připojení, nebo nechtějí zbytečně připlácet za „rychlejší internet“. Satelitní televize má obrovskou výhodu v prakticky neomezeném pokrytí celé České republiky. Přináší nejkvalitnější obraz za relativně rozumnou cenu a vedle českých televizí umožňuje i příjem slovenských stanic a řady volně dostupných atraktivních programů z Německa nebo Velké Británie.

Na českém trhu momentálně působí čtyři satelitní služby: Skylink, DIGI TV, T-Mobile TV a freeSAT. Každá se vyznačuje jinou programovou nabídkou. Například DIGI TV se zaměřuje na nejširší programovou nabídku obecně a nejlepší výběr TOP sportovních přenosů. Na sportovního fanouška částečně míří také T-Mobile TV. Klienti Skylinku mohou sledovat nejširší dostupnou kombinaci českých, slovenských a německých televizí. FreeSAT sa zaměřuje na méně náročného diváka.

TIP

Uvažujete o televizi přes internet a rádi byste ji předtím bezplatně vyzkoušeli? Balíček exkluzivních programů na 14 dní zdarma získáte zde.

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jandieter nix Recent comment authors
Jan
Host
Jan

Příjem stanic z Velké Británie v česku. To bych chtěl vidět. Němce beru, ale na britské kanály je třeba anténa minimálně 2 metry.

dieter nix
Host
dieter nix

nemam programm příjem Rakousko. dvb-t jake