Vyberte stránku

NEPŘEHLÉDNĚTE:

27.11.2019 - Praha vypíná DVB-T! (více informací).

Satelitní televize

Nejlepší obraz, výborná dostupnost

Satelitní televize

Satelitní televize je nejlepší volbou pro ty diváky, kdo preferují nejvyšší možnou obrazovou kvalitu, ale nemají k dispozici dostatečně silné internetové připojení, nebo nechtějí zbytečně připlácet za „rychlejší internet“. Satelitní televize má obrovskou výhodu v prakticky neomezeném pokrytí celé České republiky. Přináší nejkvalitnější obraz za relativně rozumnou cenu a vedle českých televizí umožňuje i příjem slovenských stanic a řady volně dostupných atraktivních programů z Německa nebo Velké Británie.

Na českém trhu momentálně působí čtyři satelitní služby: Skylink, DIGI TV, T-Mobile TV a freeSAT. Každá se vyznačuje jinou programovou nabídkou. Například DIGI TV se zaměřuje na nejširší programovou nabídku obecně a nejlepší výběr TOP sportovních přenosů. Na sportovního fanouška částečně míří také T-Mobile TV. Klienti Skylinku mohou sledovat nejširší dostupnou kombinaci českých, slovenských a německých televizí. FreeSAT sa zaměřuje na méně náročného diváka.

TIP

Uvažujete o televizi přes internet a rádi byste ji předtím bezplatně vyzkoušeli? Balíček exkluzivních programů na 14 dní zdarma získáte zde.

Komentujte

avatar