Vyberte stránku

PoRADNA

Poradna k DVB-T2, satelitní televizi, internetové televizi a kabelovému příjmu

Máte dotaz týkající se televizního příjmu? Nevíte si rady s výběrem vhodného TV přijímače, antény nebo set-top-boxu? Napište do naší poradny. Na vaše dotazy rád odpoví Juraj Koiš, odborný spolupracovník webu DVB-T2.cz. V minulosti vedl oficiální státní informační web k přechodu z analogového na digitální vysílání. Nyní je šéfredaktorem webu TVKOMPAS.cz, kde píše o perspektivních televizních službách.

Předtím než položíte svůj dotaz, podívejte na zodpovězené dotazy v následujících sekcích:

Televize přes internet – IPTV

Satelitní televize

Pozemní vysílání (DVB-T2)

Kabelová televize

Nové otázky pokládejte prostřednictvím chatovacího okna – vpravo v dolní části obrazovky.

Nezapomeňte uvést místo, kde se snažíte televizi naladit, jaký typ digitálního přijímače a antény používáte, případně zda využíváte placené televizní služby (satelit, IPTV, kabel). Bez těchto podrobností vám nebudeme moci fundovaně odpovědět.

TIP

Uvažujete o televizi přes internet a rádi byste ji předtím bezplatně vyzkoušeli? Balíček exkluzivních programů na 14 dní zdarma získáte zde.

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
shelakPetrjirka Recent comment authors
shelak
Host
shelak

Dobrý den,
kterému z mobilních operátorů mám poslat účet za nový set-top box? A kdy se očekává další vlna uvolňování pásem terestriálního vysílání? 2021?

Děkuji za odpověď.

jirka
Host
jirka

dobry den, lze u dbt2 instalovat setopbox pro STA pro cely dum?

Petr
Host
Petr

Dobry den, technicky to mozne je, ale bylo by to zbytecne drahe. Mnohem levnejsi je, kdyz si kazda domacnost vyuzivajici STA poridi vlastni set-top-box.