DIGI TV přichází s podzimní akcí a nabízí další programy v HD - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

DIGI TV nabízí svým klientům dárkové balíčky a přidává další programy ve vysokém rozlišení. Díky tomu si můžete naladit například všechny programy Novy v HD nebo sledovat další stanice ve vyšší kvalitě obrazu. Zajímavá je v tomto směru nejen nabídka satelitní televize. Příznivci kvalitního obrazu a zajímavých (nejen) sportovních programů si přijdou na své rovněž u internetové televize, která nově obsahuje až polovinu stanic ve vyšším rozlišení a jako jediná na českém trhu přináší až 8 sportovních programů pod značkou DIGI SPORT.

Pokud jde o balíčky v podzimní kampani, divák má možnost volby sledování programové nabídky DIGI TV po dobu 3 měsíců zdarma nebo sportovní balíček na 6 měsíců zdarma. Třetí možností je tablet zdarma s předinstalovanou aplikací DIGI2GO při objednávce balíčku internetové televize.

Kombinace satelitní a internetové televize DIGI TV, případně i vysokorychlostního internetu této značky tak přináší divákům možnost získat to nejlepší, co je na českém trhu k mání v oblasti placené televize.