DIGI TV spustila nový kanál Premier Sport - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

Na českém televizním trhu se objevil nový sportovní kanál Premier sport. Zaměří se na exkluzivní fotbalové přenosy z Anglie a Skotska. Nabídne nejvyšší anglickou fotbalovou soutěž Premier league a druhou nejvyšší ligu Sky Bet Championship. Fotbaloví příznivci uvidí i skotskou Premier league.

Vysílání startuje v pátek 9. srpna ve 21 hodin společně se startem nové fotbalové sezóny v Anglii. Historicky první zápas na úplně novém programu bude mezi Liverpool FC a Norwich City. Komentáře k zápasům budou v češtině a ve slovenštině.

Premier sport je projektem satelitního a IPTV operátora DIGI TV. Objeví se však i v nabídce O2 TV a T-Mobile TV. Nový program naladíte přes satelit nebo v nabídce televize přes internet. Neobjeví se na anténě, ani v kabelové televizi. Je k dispozici pouze divákům zmíněných tří operátorů. Držitelem vysílacích práv pro následující tři sezóny je přímý vlastník satelitní a internetové televize DIGI TV.

Jak naladit Premier sport?

Pokud potřebujete pomoc s naladěním nového programu Premier sport, napište nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.