Nejvhodnější televize pro příjem vysílání DVB-T2 - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

Redakce webu Digizone.cz oslovila pět největších výrobců televizorů a požádala je o tipy na nejvhodnější televizory pro DVB-T2 vysílání. Každá značka zaslala dva modely, jeden z ekonomické třídy, a druhý naopak z nejvyšší řady.

Phillips v ekonomické třídě doporučuje model 43PUS7303 s uhlopříčkou 43 palců. Tento televizor nabízí rozlišení Ultra HD, podporu HDR, operační systém Android TV a třístranné osvícení Ambilight za cenu necelých 17 tisíc korun.

Panasonic za stejnou cenu doporučuje 49palcový model TX-49FX603E. Tento model podle Digizone.cz nabízí to nejlepší, co Panasonic v poměru ceny a výkonu nabízí, tedy televize s výbornou obrazovou kvalitou, HDR a všemi tunery, které mohou zákazníci potřebovat včetně DVB-T2 a možnosti využít televizor i pro příjem satelitní nebo kabelové televize.

A nakonec je tu značka SONY, která dává do pozornosti modelovou řadu XF75 začínající na doporučené ceně 20 tisíc korun a uhlopříčce 43 palců.

Další podrobnosti v článku na Digizone.cz.