Přichází Chytrá anténa, nabízí mnohem víc než ta tradiční - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

Přechod na DVB-T2 využívají operátoři placené televize k nalákání diváků na zajímavé programové balíčky. Satelitní operátor DIGI TV dnes představil produkt Chytrá anténa, který vám přináší 70 televizních stanic, z toho 27 ve vysokém rozlišení za pouhých 100 korun měsíčně. Chytrá anténa přináší nejen základní české a vybrané slovenské programy v HD, ale i některé prémiové stanice. Lákavé jsou například sportovní programy Arena sport 1, Arena sport 2 nebo DIGI Sport 2 HD.

Příznivci jiných žánrů mají k dispozici například Filmbox, edukativní English Club TV nebo erotickou televizi Dorcel. Dále je v nabídce 9 hudebních programů a 6 regionálních televizí. Děti mohou sledovat minimálně tři dětské programy. Nabídku uzavírá několik zajímavých programů ze zahraničí.

V případě Chytré antény nemusíte řešit instalaci venkovní nebo pokojové antény. V podstatě nepotřebujete žádnou odbornou instalaci. Stačí vám jen kvalitní internetové připojení. Operátor vám dodá set-top-box, který připojíte k internetu a k vaší televizi, a následně máte k dispozici všechny funkce nejmodernější internetové televize, tedy zpětné shlédnutí nebo 7denní archiv pořadů, případně velmi jednoduché a pohodlné nahrávání pořadů.

Bližší informace na webu chytra-antena.cz případně zde v poradně webu DVB-T2.cz.