S přechodem na DVB-T2 nemusíte spěchat - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

Přechod na DVB-T2 se postupně začne v prvních týdnech příštího roku, není ale důvod k panice. Ještě máte dostatek času si vše promyslet. Pokud plánujete koupit nový TV přijímač, rozhodně byste neměli nic uspěchat, jelikož jde o dlouhodobou investici. Pokud si zatím nejste jisti, zda chcete i nadále přijímat televizi přes anténu, můžete klidně počkat ještě několik měsíců. Časový prostor lze využít ke srovnání jednotlivých způsobů příjmu a televizních služeb.

Zde na webu DVB-T2.cz vám nabízíme specializované sekce ke všem způsobům televizního příjmu. Můžete se tedy podívat na podrobnější informace k televizi přes internet, satelitní televizi, případně prozkoumat výhody a nevýhody setrvání u anténní televize.

V posledních dnech jsme obdrželi několik konkrétních dotazů týkajících se placené televize přes internet. Můžete se na ně podívat v naší poradně. Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, co ještě v poradně není zodpovězeno, můžete nám poslat nové dotazy prostřednictvím kontaktního formuláře nebo chatovacího okna.