Televize přes internet přináší další programy v HD - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

Televizní kanály společnosti Viasat, konkrétně Viasat History, Viasat Nature a Viasat Explore budou moci zákazníci DIGI TV od 1. dubna nově sledovat ve vysoké obrazové kvalitě. Změna se týká jak satelitní DIGI TV, tak televize přes internet.

Televize přes internet má výhodu v tom, že nemá výrazná kapacitní omezení. Díky tomu si může provozovatel DIGI TV přes internet může dovolit zařadit další programy v HD rozlišení. V samotné základní nabídce jich má 43 a v celkové nabídce dokonce až 62.

Rozšiřování počtu televizních stanic v HD kvalitě patří k naší strategii zkvalitňování služeb pro zákazníky. V letošním roce bychom na televizi přes internet rádi dosáhli až sedmdesáti kanálů v HD rozlišení. Počet stanic ve vysoké kvalitě ale zvyšujeme i našim satelitním zákazníkům, ti jich mají aktuálně v celkové nabídce již čtyřicet tři,” říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV.