Televize Seznam nabídne exkluzivní fotbal od DIGI TV - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

Vybraná utkání anglické Premier League, španělské La Ligy, německé 1. Bundesligy a italské Serie A bude ve spolupráci s DIGI TV a T-Mobile TV vysílat celoplošná Televize Seznam v novém pořadu TOP Fotbal živě. S komentovanými přenosy začíná v neděli 2. prosince, kdy divákům od 14.45 hodin přinese zápas Arsenal vs. Tottenham.

Sportovní show TOP Fotbal živě bude vysílaná z nově připraveného studia vždy v sobotu, či neděli a nabídne divákům přímý přenos jednoho fotbalového zápasu. Televize Seznam tak zpřístupní několik prémiových fotbalových přenosů divákům neplacené televize.

Tato spolupráce je možná díky dohodě s provozovatelem placených programů DIGI Sport, jenž tyto zápasy v České republice vysílá na základě exkluzivní licence. Programy DIGI Sport 1 a 2 lze běžně sledovat v nabídkách operátorů DIGI TV a T-Mobile TV. Zatímco televize od T-Mobile nabízí divákům pouze dva programy DIGI Sport, tak samotná DIGI TV má k dispozici až 8 programů DIGI Sport.

Nabídka fotbalových přenosů na Televizi Seznam:

2.12. od 15:05 – Premier league: Arsenal – Tottenham
8.12. od 15:30 – 1. Bundesliga: Bayern – Norimberk
16.12. od 20:30 – Serie A: AS Řím – Janov
22.12. od 20:15 – FC Barcelona – Celta Vigo
30.12. od 17:30 – Man United – Bournemouth