Vysílá infokanál k DVB-T2, dosah je omezený - Nové digitální vysílání Informační web o digitálním vysílaní DVB-T a DVB-T2

Informační reportáže k DVB-T2 už jsou k dispozici i v televizní podobě. České Radiokomunikace spustily nový infokanál, kde vystupuje reportér Jan Tuna. Program by měl připravit diváky k přechodu na nový vysílací standard, má však značně omezený dosah.

Pokud se vám nedaří nový program naladit, chyba není ve vašem přijímači. Obsah totiž mohou sledovat pouze diváci ve větších městech. Odhadované pokrytí se pohybuje na úrovni 55 % domácností.

Diváci dnes mají mnoho jiných alternativ, kde se mohou dozvědět víc o televizním vysílání. Důležitým prvkem je i web DVB-T2.cz, který pro vás rádi provozujeme. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného přijímače nebo vás zajímají informace nejen k anténě, ale i k dalším způsobům televizního příjmu, obraťte se na nás.

Na webu DVB-T2.cz vám totiž poradíme nejen v otázce DVB-T2, ale rádi zodpovíme i dotazy týkající se televize přes internet, satelitního příjmu nebo kabelové televize.